RSS
piątek, 22 kwietnia 2011

W Norwegii rozpoczęła się kolejna kampania społeczna mająca na celu wyrównanie szans osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Oczywiście ten kreatywny naród postanowił to zrobić w zupełnie innym stylu niż reszta świata. Zamiast monotonnych, grających na uczuciach klipów emitowanych pomiędzy jedną a drugą telenowelą Norwegowie postanowili ukazać... 'nietypowe' korzyści wynikające z zatrudniania takich osób.

Zobaczcie sami.

Drugi klip:

Dziwne to.

Meksykańska wampirzyca Maria Jose Cristerna

Meksykańska wampirzyca Maria Jose Cristerna - do czego prowadzi fanatyzm! Dyplomowana prawniczka, a obecnie tatuażystka całkowicie zmieniła swoje ciało, żeby upodobnić się do mitycznych stworów.

 

 

Kiedyś wyglądała normalnie. Teraz znajomym pewnie ciężko ją rozpoznać.

Gdybym zobaczył ją w nocy na ulicy pewnie szukałbym osinowego kołka.

Dziwne to.

 

14:39, radioalert
Link Dodaj komentarz »
Ma prawie 10 metrów długości i niespełna siedem szerokości. Pisanka gigant

"Ma prawie 10 metrów długości i niespełna siedem szerokości - tak prezentuje się gigantyczna pisanka, która stworzona została przez młodzież z warszawskiego Bemowa. "Praca była zespołowa i trwała wiele godzin, ale udało nam się osiągnąć imponujące rozmiary".

Malunek powstał na warszawskim Bemowie. Praca była zespołowa, trwała wiele godzin, a jajo osiągnęło imponujące rozmiary: długość 9,40 m, szerokość 6,70 m".

Jak dodaje internautka, to nie pierwsza taka akcja: "To już drugi rok z rzędu, kiedy z okazji świąt młodzież i dzieciaki wymalowują kolorową kredą wielkanocne jajo".

Autorzy pisanki za pośrednictwem Kontaktu 24 życzą wszystkim Wesołego Alleluja!"

Zobacz więcej: http://kontakt24.tvn.pl/temat,wielka-nocna-pisanka-namalowana-kreda,96277.html

Tagi: pisanka
14:25, radioalert
Link Dodaj komentarz »
Dziwny wypadek w Gdańsku. W tym samym miejscu co wczoraj.

"Samochód osobowy, próbując wymusić pierwszeństwo, wjechał w autobus miejski na skrzyżowaniu ul. Rakoczego i Bulońskiej w Gdyni. Zaledwie wczoraj w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia. Dziś na szczęście obyło się bez rannych, pasażerowie sami opuścili autobus. Informację na Gorącą Linię RMF FM przesłał nam Grzegorz Laskowski."

Zobacz więcej: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wypadek-autobusu-w-gdansku-w-tym-samym-miejscu-co-wczoraj,nId,335696

Dziwne to.

Tagi: wypadek
14:06, radioalert
Link Komentarze (1) »
Dziwny jest ten świat

Ten blog będzie na dziwne tematy, o dziwnych ludziach, wydarzeniach, rzeczach i wszystkim co jest "dziwne".

13:59, radioalert
Link Dodaj komentarz »
1 ... 16 , 17 , 18
 
Tagi
Loading