RSS
wtorek, 23 sierpnia 2016
Talulah Eve Brown zmienił płeć a teraz chce mieć dziecko sam ze sobą. Dziwne to.

 

Talulah Eve Brown. Urodził się jako chłopiec o imieniu Aaron. W roku 2014 rozpoczął operacje związane ze zmianą płci. Wcześniej zamroził swoją spermę aby później po zmianie płci mógł mieć potomstwo ze samym sobą.

Więcej: demotywatory.pl

12:02, radioalert
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 sierpnia 2016
Do ołtarza poprowadził ją mężczyzna, w którego piersi bije serce jej zmarłego ojca. Dziwne to.

Ojciec Jeni Stepien został zamordowany dziesięć lat temu. Rodzina zdecydowała się przekazać jego narządy do transplantacji. Serce uratowało życie Arthura Thomasa. I to właśnie on towarzyszył Jeni podczas ślubnej ceremonii.

Ojciec Jeni, Michael, został zamordowany w 2006 roku, gdy wracał z pracy do domu. Usiłujący obrabować mężczyznę 16-latek strzelił mu w głowę z bliskiej odległości. Michaela nie udało się uratować. Rodzina zdecydowała się przekazać jego narządy do transplantacji. 
Organizacja, z której pomocy skorzystała rodzina, pozwala bliskim dawcy poznać tożsamość biorcy. Serce Michaela trafiło do Arthura Thomasa, który sam był blisko śmierci. Po operacji Stepieniowie utrzymywali z mężczyzną kontakt, wymieniali świąteczne kartki, składali urodzinowe życzenia. Nigdy jednak nie doszło do spotkania. 
Narzeczony zasugerował, by napisała do Thomasa i poprosiła, aby to on poprowadził ją do ołtarza. Mężczyzna zgodził się, choć ostrzegł, że nie wie, czy poradzi sobie z opanowaniem emocji. 
Ceremonia odbyła się w tym samym kościele w Swissvale w Pensylwani, w którym ślub brali rodzice Jeni. Jestem bardzo wdzięczna, że mój tato mógł tu być nie tylko duchem, ale też choć w części fizycznie - mówiła wzruszona Jeni. To było dla nas naprawdę szczególne - dodała.


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-do-oltarza-poprowadzil-ja-mezczyzna-w-ktorego-piersi-bije-se,nId,2248799

czwartek, 04 sierpnia 2016
10 korporacji kontroluje niemal wszystko, co kupujesz. Dziwne to.

Zaledwie kilkadziesiąt firm opanowało niemal cały rynek. Obrazuje to wykres, nazwany iluzją wyboru, który krąży w internecie już od kilku lat. Zobacz, które firmy opanowały świat.

Więcej:wp.pl, wolnemedia.net,

08:21, radioalert
Link Dodaj komentarz »
Tagi
Loading