RSS
wtorek, 16 czerwca 2015
Szop płynie na grzbiecie aligatora. Dziwne to!

 

Szop płynie na grzbiecie aligatora. Zobacz zdjęcie!
Mężczyźnie spacerującemu lasem na Florydzie udało się zrobić niesamowite zdjęcie. Uchwycił moment, kiedy niewielki szop podróżował …na grzebiecie aligatora.

 

Richard Jones nie był sam. Spacerował po lesie w Parku Narodowym Ocala wraz z rodziną, kiedy zauważyli aligatora. Jest przekonany, że to jego syn wypłoszył szopa, kiedy chciał zrobić zdjęcie gadowi.

Zwierzę rzuciło się do cieczki i wskoczyło na grzbiet aligatora i od niego się odbiło. Właśnie ten moment uchwycił aparat fotograficzny. Na zdjęciu wydaje się, że szop ujeżdża aligatora.


Więcej na: Szop płynie na grzbiecie aligatora. Zobacz zdjęcie! http://radioalert.blox.pl/2015/06/Szop-plynie-na-grzbiecie-aligatora-Zobacz-zdjecie.html#ixzz3dCVMoRjC

wtorek, 02 czerwca 2015
Niemiecka nastolatka wymusiła pierwszeństwo na czołgu! Dziwne to!

Nastolatka wymusiła pierwszeństwo na ... czołgu!?

Do tak spektakularnych wypadków nie dochodzi zbyt często. Pewna świeżo upieczona zmotoryzowana - 18-letnia Niemka - wymusiła pierwszeństwo na... czołgu. Efekt to zmiażdżone auto.

 

18-latka wymusiła pierwszeństwo. Niestety, na czołgu
 A A A
fot. PAP/EPA

 

Do zdarzenia doszło w Nadrenii-Północnej Westfalii. 18-letnia Niemka dopiero co zrobiła prawo jazdy. Wjeżdżała swoim samochodem na drogę i nie zauważyła kolumny brytyjskich czołgów Challenger 2. Później nie potrafiła wyjaśnić policjantom, jak mogło do tego dojść.

Jeden z czołgów, ostatni w kolumnie, próbował wyhamować, ale nieskutecznie. Najechał na auto prawą gąsienicą, całkowicie dewastując przód. Na szczęście prowadzącej samochód nastolatce nic się nie stało, podobnie jak żołnierzom w czołgu.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie, ale wygląda na to, że skończy się ono na mandacie za spowodowanie kolizji dla sprawczyni. No i na traumie. Mogło jednak być znacznie gorzej.


Więcej na: Nastolatka wymusiła pierwszeństwo na ... czołgu!? http://radioalert.blox.pl/2015/06/Nastolatka-wymusila-pierwszenstwo-na-czolgu.html#ixzz3btvAfRFf

Tagi
Loading