RSS
czwartek, 30 listopada 2017
Pobili się w centrum Katowic. Poszło o Gym w Pokemon Go. Film. Dziwne to.

piątek, 24 listopada 2017
Znana piosenkarka Dorota R. zatrzymana przez policję. Dziwne to.

Dorota R., czyli popularna piosenkarka, została zatrzymana na polecenie prokuratury okręgowej w Warszawie. Artystka usłyszała zarzuty w śledztwie dotyczącym m.in. stosowania gróźb w stosunku do jej byłego partnera Emila H.


Dorota R. /Stach Leszczyński /PAPDorota R./Stach Leszczyński /PAP

Podejrzana usłyszał jeden zarzut dotyczący dwóch artkułów, określonych w kodeksie karnym. Pierwszy dotyczy nakłaniania innych osób do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila H., drugi dotyczy bezprawnego wpływu na świadka Emila H. w toku postępowania, w których stroną jest Dorota R.. Podejrzana złożyła obszerne wyjaśnienia, które będą weryfikowane w toku postępowania - mówi Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Dorocie R. grozi nawet 5 lat więzienia. Piosenkarka nie przyznała się do stawianego zarzutu. Zapadła również decyzja o środkach zapobiegawczych - to poręczenie w wysokości 100 tysięcy złotych, zakaz opuszczania kraju i konieczność stawiania się na komisariacie.Piosenkarka została zatrzymana rano. Policjanci zapukali do jej drzwi po godz. 6. Artystka otworzyła je jednak dopiero o 8:30. Następnie wezwała adwokata.Dorota R. trafiła na komendę policji na Mokotowie. Stamtąd została zawieziona do warszawskiej prokuratury okręgowej.

 Konflikt z byłym partnerem
Zatrzymanie dotyczy sprawy prowadzonej w mokotowskiej prokuraturze. Chodzi o konflikt między piosenkarką a jej byłym partnerem. Śledztwo toczy się między innymi w związku z kierowaniem gróźb bezprawnych.Dzisiaj z udziałem Doroty R. będą wykonane czynności związane z ogłoszeniem zarzutów - mówił rzecznik prokuratury okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. Dodał, że chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. "podejrzanych o nakłaniania innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez groźby".W marcu tego roku "Gazeta Finansowa" pisała o "współpracy" obecnego chłopaka piosenkarki Emila S. z - jak informowała - "gangsterami, którzy mieli nakłaniać jej byłego partnera, Emila H. do wpłaty miliona złotych zadośćuczynienia na jej rzecz".

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-piosenkarka-dorota-r-z-zarzutami-chodzi-o-szantazowanie-jej-,nId,2468204#.rmf24.pl

 

Aktualizacja:

Popularna piosenkarka Dorota R. jest na ustach wszystkich. W środę rano została zatrzymana w Warszawie i usłyszała zarzut. Na swoim Facebooku dodała z tej okazji wymowny post.
​Popularna piosenkarka Dorota R. jest na ustach wszystkich. W środę rano została zatrzymana w Warszawie i usłyszała zarzut. Na swoim Facebooku dodała z tej okazji wymowny post.Dorota R.
Tytuł książki jest idealnym podsumowaniem tego uroczego dnia. Pozdrawiamy - napisała na fanpage’u i dodała zdjęcie książki "Być damą".Popularna piosenkarka usłyszała jeden zarzut dotyczący dwóch artykułów. Pierwszy dotyczy nakłaniania innych osób do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila H. - jej byłego narzeczonego. Drugi dotyczy próby wywarcia na niego wpływu.
Piosenkarka musi wpłacić poręczenie w wysokości 100 tys. zł. Nie może także opuścić kraju i musi regularnie stawiać się na komisariacie.Roman Giertych, pełnomocnik Emila H., poinformował, że oskarżyciel posiłkowy chce przekształcić artykuły w inne, znacznie poważniejsze.Zarzuty z art. 245 Kk dla Doroty R. oskarżyciel posiłkowy będzie chciał w sądzie przekształcić na 258. Kk oraz 282 Kk, czyli wymuszenie rozbójnicze w ramach zorganizowanej grupy przestępczej - napisał na Twitterze. 

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-dorota-r-skomentowala-swoje-zatrzymanie-idealne-podsumowanie,nId,2468880#u

czwartek, 16 listopada 2017
ROBERT LEWANDOWSKI przefarbował się na BLOND! Dziwne to.

Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego wzbudza ogromne emocje. Piłkarz pochwalił się włosami w kolorze jasny blond, które nie do końca przypadły do gustu jego wiernym fanom oraz internautom. Sporo osób uważa bowiem, że taka fryzura bardzo postarza Lewandowskiego, a inni z kolei, że sprawia, że Robert wygląda jak nastolatek. A co o nowym kolorze włosów swojego męża sądzi Anna Lewandowska?

Żona Lewego skomentowała jego jasne włosy. Podobają jej się czy nie?
Niezwykle utalentowany, ale także bardzo przystojny piłkarz, pokazał swoje włosy w kolorze blond na swoim oficjalnym profilu na Instagramie i z marszu wywołał prawdziwą burzę w sieci! Opinie na temat nowej fryzury Lewandowskiego są bardzo podzielone. Jedni uważają, że zmiana koloru włosów piłkarza na srebrno-siwy jest bardzo korzystna, a inni z kolei uważają, że taki jasny kolor włosów kompletnie mu nie pasuje i, co ciekawe, rzekomo postarza lub odmładza go o co najmniej kilka lat. Domyślamy się, że Lewy średnio przejmuje się zdaniem internautów, ale jest jedna osoba, której opinia jest dla niego bardzo ważna. Mowa oczywiście o jego żonie. Jak Anna Lewandowska komentuje blond włosy swojego męża? Czy podoba jej się metamorfoza Lewandowskiego?
Robert Lewandowski blondAnna Lewandowska podzieliła się swoją opinią na temat nowej fryzury Roberta w komentarzu pod jego zdjęciem na Instagramie.

Popularna trenerka zrobiła to bez słów, przy pomocy zaledwie dwóch emotikonów - symbolu serca i minki puszczającej oczko. Wszystko wskazuje więc na to, że żonie napastnika Bayernu Monachium i reprezentacji Polski bardzo się podobają jego nowe jasne włosy.

Więcej: http://www.gala.pl/artykul/robert-lewandowski-blond-anna-lewandowska-komentuje-nowa-fryzure-meza

Tagi
Loading