RSS
czwartek, 12 listopada 2015
Jechał ponad 100 km/h z dwoma pasażerami na dachu. Był pijany. Dziwne to.

 

Szalony rajd pod wpływem alkoholu, bez dokumentów i z pasażerami na dachu. Policja z Lubartowa na Lubelszczyźnie zatrzymała pirata drogowego w miejscowości Tarło Kolonia.

Uwagę policjantów zwrócił niecodzienny widok. Po ruchliwej drodze jechał samochód z dwoma pasażerami na dachu. Kiedy funkcjonariusze chcieli zatrzymać auto, 25-latek zaczął uciekać.
Na odcinku około kilometra pędził ponad 100 km/h. Mężczyźni mieli dużo szczęścia, że nie spadli. Przez cały czas kurczowo trzymali się relingów.
25-latek w końcu postanowił się zatrzymać. Miał dwa promile. Ponadto jechał autem kolegi, które było nieubezpieczone, a sam nie posiada prawa jazdy. Zarówno 25-latek jak i jego dwaj koledzy nie potrafili racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania.
Zatrzymanemu kierowcy grożą dwa lata więzienia.


Więcej na: Jechał ponad 100 km/h z dwoma pasażerami na dachu. Był ... http://radioalert.blox.pl/2015/11/Jechal-ponad-100-kmh-z-dwoma-pasazerami-na-dachu.html

czwartek, 05 listopada 2015
Jak wygląda pies po ataku jeżozwierza? Zobacz zdjęcia. Przebite płuca i serce.

Przebite serce i płuca, dziesiątki kolców wbitych w pyski - tak skończyło się spotkanie z jeżozwierzem dla trzech psów z gospodarstwa w Craven w kanadyjskim Saskatchewan. Niewiele brakowało, a jeden z pitbuli nie przeżyłby ataku jeżozwierza.

Trzy psy bawiły się na terenie gospodarstwa, w którym mieszkają. W pewnym momencie zostały zaatakowane przez jeżozwierza. Najciężej ranny został pitbull Mahalo – kolce wbiły mu się w serce i płuca. Według weterynarza, pies innej rasy, z mniejszą masą mięśniowa, nie przeżyłby takiego ataku. Dwa pozostałe psy zostały ranne w pyski. Jeden z nich miał wbite kilkadziesiąt kolców.
Operacja Mahalo i koszty rekonwalescencji przekroczyły możliwości finansowe właściciela psów – w przeliczeniu na złotówki wyniosły blisko 32 tysiące. Dlatego mężczyzna poprosił o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie swojego podopiecznego. Kampania stała się bardzo popularna w Saskatchewan i pieniądze udało się zebrać. Zbiórki jednak nie zakończono – bo rekonwalescencja psa trwa.

 

Więcej: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-pies-walczyl-o-zycie-po-tym-jak-zaatakowal-go-jezozwierz,nId,1916333

poniedziałek, 02 listopada 2015
Zobacz jak wygląda Conchita Wurst wygląda bez brody?! Mamy zdjęcie!

 

Zwyciężczyni Eurowizji 2014 postanowiła pozbyć się swojego znaku rozpoznawczego! Jak Conchita Wurst wygląda bez brody? Mamy zdjęcie!

Więcej: http://www.eska.pl/hotplota/news/conchita-wurst-zgolila-brode-jak-wyglada-zobaczcie-szokujace-zdjecie-na-hotplota-pl/n/89751

11:18, radioalert
Link Dodaj komentarz »
Tagi
Loading