RSS
piątek, 24 lutego 2017
Piekli pączki i ... porcjowali w tym czasie narkotyki. Dziwne to.

Policjanci z Katowic sprawdzili jedną z piekarni, ponieważ dostali sygnał, że mogą się w niej znajdować narkotyki. Zatrzymali w sumie 4 osoby - trzy kobiety i mężczyznę. Wszyscy mogą trafić do więzienia na 3 lata.

 

Policjanci dostali informację, że w jednej z katowickich piekarni mogą znajdować się narkotyki. Pojechali na miejsce, by to sprawdzić i już przy wejściu zatrzymali dwie młode kobiety, które miały przy sobie amfetaminę. 24-latka i 35-latka mogły z tych narkotyków przygotować ponad 30 działek dilerskich.
Funkcjonariusze zauważyli też, gdy weszli do środka, że 31-letnia kobieta przesypuje biały proszek. Okazało się, że kobieta porcjowała amfetaminę, z której można było przygotować ponad 50 działek dilerskich.Policjanci szukali dalej. W szafce 30-letniego pracownika znaleźli susz roślinny, a w jego mieszkaniu kilkadziesiąt działek marihuany.
W sumie zatrzymano 4 mieszkańców Katowic. Usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków. Grozi im za to do 3 lat więzienia.


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-katowice-piekli-paczki-i-porcjowali-amfetamine,nId,2358139

poniedziałek, 13 lutego 2017
Kobieta ważąca 500 kg została przewieziona do szpitala za pomocą ciężarówki. Dziwne to.

Eman Ahmed Abd El Aty, ważąca około 500 kilogramów i uchodząca za najcięższą kobietę na świecie, została przewieziona w sobotę do szpitala Saifee w Bombaju. 36-letnia Egipcjanka przyleciała do Bombaju z Aleksandrii. Do szpitala przewieziono ją ciężarówką, którą opuściła dzięki użyciu dźwigu.Kobieta nie wychodziła z domu od 25 lat.

Jej leczenie udało się sfinansować dzięki internetowej akcji, którą rozpoczął Muffazal Lakdawala, lekarz specjalizujący się w chirurgicznym leczeniu otyłości. Opieka pooperacyjna nad Eman Ahmed Abd El Aty będzie trwała co najmniej pół roku.

Dziwne to.

Więcej:onet.pl

Tagi
Loading