Blog > Komentarze do wpisu
ROBERT LEWANDOWSKI przefarbował się na BLOND! Dziwne to.

Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego wzbudza ogromne emocje. Piłkarz pochwalił się włosami w kolorze jasny blond, które nie do końca przypadły do gustu jego wiernym fanom oraz internautom. Sporo osób uważa bowiem, że taka fryzura bardzo postarza Lewandowskiego, a inni z kolei, że sprawia, że Robert wygląda jak nastolatek. A co o nowym kolorze włosów swojego męża sądzi Anna Lewandowska?

Żona Lewego skomentowała jego jasne włosy. Podobają jej się czy nie?
Niezwykle utalentowany, ale także bardzo przystojny piłkarz, pokazał swoje włosy w kolorze blond na swoim oficjalnym profilu na Instagramie i z marszu wywołał prawdziwą burzę w sieci! Opinie na temat nowej fryzury Lewandowskiego są bardzo podzielone. Jedni uważają, że zmiana koloru włosów piłkarza na srebrno-siwy jest bardzo korzystna, a inni z kolei uważają, że taki jasny kolor włosów kompletnie mu nie pasuje i, co ciekawe, rzekomo postarza lub odmładza go o co najmniej kilka lat. Domyślamy się, że Lewy średnio przejmuje się zdaniem internautów, ale jest jedna osoba, której opinia jest dla niego bardzo ważna. Mowa oczywiście o jego żonie. Jak Anna Lewandowska komentuje blond włosy swojego męża? Czy podoba jej się metamorfoza Lewandowskiego?
Robert Lewandowski blondAnna Lewandowska podzieliła się swoją opinią na temat nowej fryzury Roberta w komentarzu pod jego zdjęciem na Instagramie.

Popularna trenerka zrobiła to bez słów, przy pomocy zaledwie dwóch emotikonów - symbolu serca i minki puszczającej oczko. Wszystko wskazuje więc na to, że żonie napastnika Bayernu Monachium i reprezentacji Polski bardzo się podobają jego nowe jasne włosy.

Więcej: http://www.gala.pl/artykul/robert-lewandowski-blond-anna-lewandowska-komentuje-nowa-fryzure-meza

czwartek, 16 listopada 2017, radioalert

Polecane wpisy

Loading