Blog > Komentarze do wpisu
IMIGRANT CHCIAŁ ZABLOKOWAĆ SAMOCHÓD, ALE ..W ŚRODKU BYLI POLACY. TO MUSIAŁO SIĘ TAK SKOŃCZYĆ! Dziwne to.

Imigrant chciał zablokować samochód, ale… w środku byli Polacy. To musiało się tak skończyć!

Wielu islamskich imigrantów, którzy pojawili się w Europie Zachodniej zdaje się czuć zupełnie bezkarnymi. Zachęca ich do tego poprawność polityczna, która każe organom ścigania przymykać oko na ich przestępstwa i traktować ich łagodniej. Jednak przybysze z Europy Wschodniej nie mają dla islamistów taryfy ulgowej. Tak było też w tym przypadku.


Do zaskakującego zdarzenia doszło w niemieckim mieście Ravensburg. W sieci pojawiło się nagranie ukazujące czarnoskórego imigranta, który stanął na przeciwko samochodu i nie chciał go przepuścić. Zapewne liczył na bierność osób znajdujących się wewnątrz, ale tym razem miał pecha. W pojeździe znajdowali się Polacy.


Imigrant stawał się coraz bardziej natrętny. Zaczął uderzać w maskę samochodu. Wtedy jeden z mężczyzn znajdujących się w pojeździe stracił cierpliwość. Wysiadł i jednym celnym uderzeniem znokautował napastnika. Drugi wysiadł i upewnił się, że leżący imigrant już im nie zagraża. Nie ma wątpliwości, że byli to Polacy. Jednoznacznie wskazują na to… polskie przekleństwa, jakie padają pod adresem czarnoskórego napastnika.

Więcej: http://wmeritum.pl/imigrant-chcial-zablokowac-samochod-srodku-byli-polacy-musialo-sie-skonczyc-wideo/202054

środa, 04 października 2017, radioalert

Polecane wpisy

Loading