Blog > Komentarze do wpisu
Niemiecka nastolatka wymusiła pierwszeństwo na czołgu! Dziwne to!

Nastolatka wymusiła pierwszeństwo na ... czołgu!?

Do tak spektakularnych wypadków nie dochodzi zbyt często. Pewna świeżo upieczona zmotoryzowana - 18-letnia Niemka - wymusiła pierwszeństwo na... czołgu. Efekt to zmiażdżone auto.

 

18-latka wymusiła pierwszeństwo. Niestety, na czołgu
 A A A
fot. PAP/EPA

 

Do zdarzenia doszło w Nadrenii-Północnej Westfalii. 18-letnia Niemka dopiero co zrobiła prawo jazdy. Wjeżdżała swoim samochodem na drogę i nie zauważyła kolumny brytyjskich czołgów Challenger 2. Później nie potrafiła wyjaśnić policjantom, jak mogło do tego dojść.

Jeden z czołgów, ostatni w kolumnie, próbował wyhamować, ale nieskutecznie. Najechał na auto prawą gąsienicą, całkowicie dewastując przód. Na szczęście prowadzącej samochód nastolatce nic się nie stało, podobnie jak żołnierzom w czołgu.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie, ale wygląda na to, że skończy się ono na mandacie za spowodowanie kolizji dla sprawczyni. No i na traumie. Mogło jednak być znacznie gorzej.


Więcej na: Nastolatka wymusiła pierwszeństwo na ... czołgu!? http://radioalert.blox.pl/2015/06/Nastolatka-wymusila-pierwszenstwo-na-czolgu.html#ixzz3btvAfRFf

wtorek, 02 czerwca 2015, radioalert

Polecane wpisy

Loading